Brygadzista Usług Porządkowych / Hombre Service

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 23 dni temu

Jesteśmy Firmą usługową działającą w branży od 12 lat zajmujemy się usługami porządkowo-czystościowymi i ochroną mienia.
Obecnie działamy na terenie województw: pomorskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

W związku z rozwoje naszej Firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
Brygadzista usług porządkowych

Miejsce pracy: głównie GDAŃSK

Zadania:mechanicznie doczyszczanie podłóg, polimeryzacja, pranie i czyszczenie wykładzin, mycie przeszkleń, okien.
  • Nadzór nad brygadą sprzątającą
  • Planowanie, rozdzielanie zadań
  • Dbanie o zrealizowanie zleceń
  • Mile widziane doświadczenie w branży
Oczekujemy:
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Dyspozycyjności  (godziny pracy na bieżąco ustalane i zależne są od zleceń)
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Doświadczenia w podobnych pracach porządkowych
  • Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Pracę głównie na terenie Trójmiasta
  • Długofalową współpracę,
  • Samochód służbowy
  • Telefon
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
JESTEŚMY OTWARCI NA ZATRUDNIENIE CUDZOZIEMCÓW

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres [ukryte]

Przesyłając cv prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Hombre Service sp. z o.o z Siedzibą w Sopocie przy ul. Chmielewskiego 5b w procesie rekrutacji na stanowisko Brygadzista:na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/przyszłych procesów rekrutacji.
Jednocześnie oświadczam iż przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie"
"Oświadczam ponadto, że jestem świadoma/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

 Informujemy, iż CV kandydata przechowywane będzie przez okres prowadzenia procesu rekrutacji, po tym czasie zostanie usunięte. Aplikacji nie odsyłamy.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacji CV kandydata przechowywane będzie przez okres 3 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji, po tym okresie będzie usunięte, a dane osobowe kandydata nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63193093
  • Data wyróżnienia: 31 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 22 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 27 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 205
  • Wyświetleń na liście: 5 539