Brygadzistka/Shift leader firma produkcyjna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OBOWIĄZKI :
  • wyznaczanie zadań pracownikom i stała kontrola realizacji prac,
  • mierzenie efektywności pracowników,
  • maksymalizacja wydajności pracowników (odpowiednie obsadzanie na stanowiskach, obserwowanie procesów i ich usprawnianie)
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją
  • praca z komputerem,
  • dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • współpraca z kierownictwem,
  • wspieranie podległych pracowników w rozwiązywaniu istotnych, często problematycznych spraw i konfliktów
WYMAGANIA :
  • umiejętności fizyczne,
  • umiejętność kierowania ludźmi i rozwiązywania konfliktów,
  • zdolności organizacyjne,
  • skrupulatność / sumienność
  • zdyscyplinowanie,
  • inicjatywa / przedsiębiorczość
  • obsługa komputera,
  • język angielski będzie dużym atutem,
  • doświadczenie w branży kosmetycznej bardzo mile widziane,
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą produkcyjną z branży kosmetycznej. Na rynku Trójmiejskim działamy już od 2013 roku. Produkujemy głównie na rynki krajów Skandynawii.

Aktualizacja: 20.11.2023