Business Development Manager z językiem szwedzkim lub norweskim

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Praca za granicą
Tak

Zgłoś się do nas, jeżeli nie boisz się wyzwań i jesteś samodzielny/a a wizja nowoczesnego work&travel z fiordami w tle jest dla Ciebie atrakcyjna. Dołącz do najlepszego brokera okien w Skandynawii i wspólnie z nami buduj trwałe relacje biznesowe na międzynarodowym rynku.

Jesteśmy w 100% polską firmą ze skandynawskim modelem pracy działającą na szwedzkim i norweskim rynku. Do naszej firmy szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za nawiązywanie nowych relacji z klientami oraz rozwój obecnej sieci sprzedaży.

Zależy nam na osobie z doświadczeniem na rynku skandynawskim. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży stolarki okiennej.

Z doświadczenia wiemy, że utrzymywanie dobrych relacji biznesowych wymaga regularnych wizyt u partnerów, dlatego szukamy osoby, która jest otwarta na częste podróże do Szwecji i Norwegii. Przewidujemy pracę 50/50, gdzie połowę czasu zajmuje praca w naszym biurze w Gdańsku, a drugą połowę stanowią delegacje.

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu na rynku skandynawskim
  • Zdolność do nawiązywania relacji z klientami
  • Znajomość języka szwedzkiego/norweskiego oraz angielskiego
  • Analityczne myślenie i umiejętność podejmowania decyzji
  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych
  • Otwartość na nieregulowany czas pracy i częste wyjazdy
Twoje zadania:
  • Poszukiwanie i nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • Budowanie relacji z klientami poprzez częste wizyty i rozmowy telefoniczne
  • Komunikacja w języku docelowym klienta
  • Analiza rynku i konkurencji oraz identyfikacja możliwości rozwoju
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy
  • Monitorowanie wyników sprzedaży i raportowanie
  • Współpraca z zespołem w celu opracowania strategii biznesowej
  • Przygotowywanie raportów i analiz biznesowych
Co oferujemy?
  • Stabilną pracę w oparciu o pełen etat na umowę o pracę lub inne formy dogodne dla Ciebie
  • Wynagrodzenie 6000 – 9000 netto (na rękę) w zależności od doświadczenia
  • Współdziałanie w zespole, gdzie stawiamy na wartości takie jak wspieranie, szacunek, pomoc, rozwój, wzajemne dbanie o siebie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Możliwość praktycznego rozwijania języka w bezpośrednim kontakcie z klientami skandynawskimi
  • Częste podróże do Skandynawii
  • Solidne i kompleksowe narzędzia pracy
  • Pakiet opieki medycznej
Informacje o firmie
Dlaczego warto u nas pracować?
Jesteśmy firmą rodzinną ze skandynawskim podejściem, czyli u nas nie ma lepszy/gorszy. Wszyscy w firmie są równie ważni, a Ty staniesz się częścią naszego zespołu. Jesteśmy dynamiczną firmą, która stale się rozwija, więc dbamy również o rozwój osobisty naszych pracowników.

Jeśli chcesz nas lepiej poznać i dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszamy do naszego biura w Gdańsku Wrzeszczu. Możesz też obejrzeć ten krótki film https://youtu.be/lujYRTOTaGI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Venska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.