Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Branża / kategoria
Programowanie

Aktualizacja: 9 miesięcy temu

Nasze wymagania:

  • wiedza z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • znajomość obszaru ochrony danych osobowych
  • doświadczenie w szacowaniu ryzyka bezpieczeństwa informacji
  • umiejętność analizowania i łączenia faktów, wyciągania i formułowania wniosków oraz ich uzasadniania
  • umiejętność całościowego spojrzenia na funkcjonowanie organizacji pod kątem jej danych i procesów
Mile widziane:
  • znajomość norm z rodziny ISO/IEC 27000
  • doświadczenie w zakresie zarządzania ciągłością działania
  • posiadanie umiejętności technicznych
  • znajomość podstaw prawa
  • znajomość wymogów Komisji Nadzoru Finansowego
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja audytów bezpieczeństwa dla środowiska chmurowego (AWS, Azure) obejmujących badanie ryzyk w obszarze bezpieczeństwa
  • Proaktywne działania podnoszące bezpieczeństwo środowiska chmurowego
  • Przygotowanie i cykliczna aktualizacja analizy ryzyka i związanych z tym procedur, planów, działań, ról, odpowiedzialności, uprawnień etc. dla środowiska chmurowego
  • Edukacja zespołu chmurowego w zakresie dobrych praktyk bezpieczeństwa w chmurze

To oferujemy:

  • realizację ciekawych projektów i dostęp do nowoczesnych technologii
  • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu b2b w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • pracę hybrydową w naszym biurze w Warszawie lub w pełni zdalną
  • bogaty pakiet benefitów przy umowie o pracę

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 64938150
  • Data wyróżnienia: 29.07.2022
  • Data wprowadzenia: 29.07.2022
  • Aktualizacja: 27.08.2022