Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 3 miesiące temu

 WYMAGANIA:
- kreatywność
- dokładność i dobra organizacja
- książeczka sanepidowska
- doświadczenie min. rok

 OBOWIĄZKI:
Pomoc przy przygotowaniu ciast: wykładanie blach papierem, wybijanie jajek, nakładanie ciasta, dbanie o stanowisko pracy, dekoracja produktów. Wszystkie zadania wykonywane będą wraz z doświadczonym pracownikiem, udzielającym pomocnych instrukcji.

 OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- zatrudnienie na pełen etat
- możliwość rozwoju
- pracę w fajnym zespole pozytywnych osób
Informacje o firmie
Od tysięcy lat jednym z najważniejszych elementów diety człowieka jest chleb. To dzięki niemu niezliczone pokolenia zdolne były przetrwać najtrudniejsze czasy, pożywiając się tym szlachetnym pokarmem. Przez wieki pieczywo zmieniało się, ewoluując z prostych placków wypiekanych pod glinianym garnkiem, po wspaniałą różnorodność chrupiącego dorobku piekarniczego naszych czasów.
Dziś kontynuujemy tradycję naszych przodków, inspirując się ich pradawnymi metodami i miłością do naturalnych składników. Wierzymy, że to, co smaczne musi być też zdrowe, a produkty powinny pochodzić od lokalnych dostawców. Jesteśmy rodzinną piekarnią, która ma ważny powód by dbać o wysoką jakość swoich wypieków - codziennie rano goszczą one na naszym stole!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Piekarnia-Cukiernia "Rogalik"
Adres
Gdynia
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61601242
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2018
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 184
  • Wyświetleń na liście: 14 521