Customer Service Specialist

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Taylor Shipping Solutions - jesteśmy firmą transportową działającą od lat 80 na rynku w USA.
Od niedawna jesteśmy również w Polsce. Na nasze miejsce pracy wybraliśmy Olivia Business Centre - stąd mamy wszędzie blisko. W naszym nowoczesnym biurze znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, od niezbędnych narzędzi pracy po play room w którym odpoczywamy grając w bilarda, cymbergaja, albo chillując przy muzyce.  Pracujemy w środowisku międzynarodowym, dlatego przeważnie rozmawiamy w języku angielskim. W związku z tym, że pracujemy na rynku amerykańskim – większość z nas pracuje w godzinach 14-23 (z godzinna przerwą). Jesteśmy otwarci, nastawieni na współpracę, dobre relacje i pomoc na każdym etapie pracy. Jeżeli znasz język angielski, czujesz że doskonale odnajdziesz się w naszym zespole – zapraszamy!

Obecnie do naszego nowo tworzącego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta

 W naszej firmie zadowolenie Klienta zawsze jest na pierwszym miejscu. Jeśli też wyznajesz tą zasadę, masz doświadczenie w pracy z Klientami, tworzysz rozwiązania, a nie przeszkody oraz uważasz, że wszystko da się zrobić i to poszukujemy właśnie Ciebie.

Oczekiwania:
  • praca w biurze w Gdańsku w godz. 14-23 (z godzinna przerwą)
  • mile widziane doświadczenie w pracy Customer Service / Obsługi Klienta, lecz nie jest to warunek konieczny
  • doświadczenie w analogicznej branży będzie dodatkowym atutem
  • wybitne zdolności komunikacyjne
  • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
  • orientacja na Klienta
  • wielozadaniowość i doświadczenie w pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w ostatnie lata studiów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

Zadania:
  • analiza potrzeb Klientów i dbałość o ich satysfakcję i zadowolenie
  • obsługa zapytań i zgłoszeń Klientówwsparcie Klientów zgodnie z procedurami i dobrymi praktykami firmy
  • zbieranie feedbacku i proponowanie usprawnień
  • współpraca z działem Customer Care
  • dbanie o jakość realizowanych zadań
  • twoja praca będzie polegała na współrpacy z obecnymi Klientami firmy, nie będzie to aktywne ich pozyskiwanie
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • Praca na rynku międzynarodowym

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu - prześlij do nas CV oraz kilka słów o sobie na adres: [ukryte] w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64532262
  • Data wprowadzenia: 18.10.2021
  • Aktualizacja: 18.10.2021