Delikatesy Wędliniarnia zatrudnią Sprzedawcę

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

DELIKATESY WĘDLINIARNIA zatrudnią sprzedawcę.
Jeżeli jesteś osobą miłą, pozytywnie nastawioną do życia i lubisz kontakt z ludźmi oraz masz nowe pomysły i chętnie się uczysz i jeszcze interesujesz się gotowaniem to chcemy, żebyś pracował z nami!
 Nasze oczekiwania:
•   Zaangażowanie i pracowitość
•   Uśmiech i pozytywne nastawienie
•   Energia, inicjatywa i chęć uczenia się
•   Doświadczenie w handlu
Obowiązki:
•   Polecanie i sprzedaż wędlin i mięsa
•   Dobry kontakt z klientem
•   Zatowarowanie sklepu
•   Utrzymywanie czystości w sklepie
•   Dbanie o towar i jego ekspozycję
 Oferujemy:
 •   Pracę w stabilnej firmie (jesteśmy na rynku już 12 lat)
•   Pracę w miłej atmosferze, wśród fajnych ludzi
•   Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
•   Terminowe wynagrodzenie