Dietetyk / Psychodietetyk

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sport / Fitness
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego dietetyka, który dołączy do naszego zespołu profesjonalistów. Idealny kandydat będzie wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów zdrowotnych i dietetycznych poprzez indywidualne konsultacje, opracowywanie planów żywieniowych oraz prowadzenie warsztatów edukacyjnych.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie indywidualnych konsultacji dietetycznych, z uwzględnieniem potrzeb psychologicznych klientów.
  • Opracowywanie spersonalizowanych planów żywieniowych oraz strategii wsparcia psychologicznego.
  • Monitorowanie postępów i dostosowywanie planów żywieniowych w oparciu o potrzeby klientów.
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu zdrowego odżywiania i psychologii jedzenia.
  • Współpraca z innymi specjalistami (np. trenerami personalnymi, fizjoterapeutami) w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie dietetyki lub pokrewnej, z dodatkowym szkoleniem z zakresu psychodietetyki.
  • Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi, preferowane doświadczenie w pracy z osobami w przedziale wiekowym 30-60 lat.
  • Umiejętność słuchania, empatia oraz zdolności interpersonalne.
  • Znajomość aktualnych badań w dziedzinie dietetyki i psychologii jedzenia.
  • Mile widziane certyfikaty dodatkowe związane z dietetyką, psychologią lub coachingiem zdrowotnym.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość ustalenia harmonogramu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.
  • Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i przestrzeni treningowej.
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów, którzy są pasjonatami zdrowego stylu życia.
Informacje o firmie
Nasze studio treningowe specjalizuje się w holistycznym podejściu do zdrowia i dobrego samopoczucia, oferując trening siłowo-medyczny, fizjoterapię oraz wsparcie dietetyczne. Skupiamy się na klientach w przedziale wiekowym 30-60 lat, dostosowując nasze usługi do ich indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych.

Aktualizacja: 15.04.2024