Digital Marketing Specialist

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Co będziesz robić?
  • Tworzyć content, posty, relacje na Social Media klientów (FB, IG, TikTok, LinkedIn),
  • Prowadzić kampanie reklamowe w Facebook Ads,
  • Tworzyć hasła reklamowe, nazwy marek, koncepcje promocji i uczestniczyć w warsztatach strategicznych na temat wprowadzenia firm na rynek,
  • Prowadzić spotkania z klientami,
  • Koordynować zadania i priorytety wewnątrz zespołu,
  • Zarządzać współpracą z podwykonawcami zewnętrznymi,
  • Tworzyć plany i harmonogramy,
  • Wdrażać strategie marketingowe dla produktów i usług w obszarze digital,
  • Planować, realizować, monitorować i kontrolować projekty marketingowe,
  • Wspierać zespół przy projektach kreatywnych.

Jakiej osoby szukamy?
  • Posiadającej 2 letnie doświadczenie w pracy w marketingu,
  • Potrafiącej prowadzić social media,
  • Znającej specyfikę platform społecznościowych,
  • Potrafiącej tworzyć angażujące treści w mediach społecznościowych,
  • Otwartej na różne branże i tematy,
  • Potrafiącej tworzyć zdjęcia i filmy dopasowane do strategii marki,
  • Potrafiącej zrozumieć potrzeby klienta, otwartej na drugiego człowieka, potrafiącej budować relacje,
  • Dobrze organizującej swoją pracę oraz terminowej,
  • Ciekawej świata oraz posiadającej wysoką inicjatywę w swoich działaniach,
  • Posiadającej umiejętność skutecznej komunikacji sprzyjającej budowaniu silnych relacji z zespołem,

Co my damy od siebie?
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym (3 msc),
  • Mentora na okres wdrożeniowy,
  • Twórczą atmosferę w zgranym, kameralnym zespole oraz jego wsparcie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (możliwość wyboru własnych szkoleń) – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy,
  • Możliwość zdobywania wiedzy z innych obszarów marketingu,
  • Wysoką decyzyjność w projektach,
  • W pełni wyposażoną kuchnię - idealną na lunch.

Czekamy na Twoje zgłoszenie: [ukryte]
W tytule maila napisz "Digital Marketing Specialist".

Po okresie wdrożeniowym możliwa jest praca zdalna lub stacjonarna w naszym biurze w Gdańsku, we Wrzeszczu przy ul. Mickiewicza.

Więcej o nas znajdziesz tutaj:
Strona www: https://www.profitto.pro/
Facebook: https://www.facebook.com/PRofitto.pro
Instagram: https://www.instagram.com/profitto.pro/
Behance: https://www.behance.net/PRofitto-pro
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/profittopro

Informacje o firmie
PRofitto to  rozwijająca się firma marketingowa tworzona przez grupę osób pełnych pasji. Nasze biuro mieści się w kamienicy w Gdańsku - Wrzeszczu. Specjalizujemy się w kształtowaniu marek zarówno marketingowo, jak i brandingowo, opierając nasze działania na wcześniej stworzonej strategii. Stawiamy na jakościową pracę, widoczne rezultaty i relacje budowane na zaufaniu. Sukcesy naszych klientów są dla nas dowodem na to, że robimy dobrą robotę.

Aktualizacja: 20.03.2024