Doradca handlowy, sprzedaż B2B

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 14000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

O nas

Sklep CONSTEEL Electronics skupia się na działalności handlowej i powiązanym z nim doradztwie technicznym. Nasz zespół ekspertów, doświadczonych w zakresie doboru i kompletacji elementów systemów automatyki przemysłowej gwarantuje naszym kontrahentom profesjonalne wsparcie przy projektowaniu instalacji oraz wyborze rozwiązań pasujących do wymagań systemu.

Twój zakres obowiązków
  • realizowanie celów sprzedażowych firmy
  • obsługa stałych klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • systematyczne raportowanie wyników
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Nasze wymagania
  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży B2B
  • nastawienie na realizacje celów
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • gotową bazę klientów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szansę na uczestniczenie w ciekawych, różnorodnych projektach branżowych
  • udział w szkoleniach, rozwój zawodowy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i wesołym zespole
  • stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CONSTEEL ELECTRONICS sp. z o.o. z siedzibą w: Władysława IV 43, 81-395 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: jobs@consteel-electronics.com.

Aktualizacja: 12.12.2023