Doradca klienta, Asystent Managera

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 15000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Energetyka,
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Firma zajmująca się sprzedażą energii elektrycznej i paliwa gazowego dla klienta biznesowego buduje zespół sprzedażowy na terenie Trójmiasta.
Poszukuję do swojego zespołu 5 osób na stanowisko: Doradca klienta, Asystent Managera.

Jesteśmy wieloletnim liderem w sprzedaży prądu i gazu w Polsce. Dbamy o najwyższe standardy obsługi, łącząc to z aktywnym wspieraniem rozwoju zawodowego.
Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, oraz zarabiać miesięcznie kilkukrotnie więcej niż wynosi najniższa krajowa, a jednocześnie wiesz czym jest zaangażowanie, oraz wytrwałość w dążeniu do swoich marzeń i celów nie pozostaje nic innego jak zgłosić się do nas.

Wymagania:
• umiejętności miękkie: komunikatywność, zdolność adaptacji, kreatywność
• zaangażowanie w poszerzanie swojej wiedzy, oraz kompetencji
• samodzielność
• umiejętność zarządzania sobą w czasie
• otwartość i elastyczność
• krytyczne myślenie

Mile widziane:
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w sprzedaży
• umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Zakres obowiązków:
• budowanie relacji z klientami biznesowymi
• opieka posprzedażowa nad swoim portfelem klientów
• tworzenie własnej bazy kontrahentów - telefonicznie lub w terenie
• budowanie i kierowanie zespołem
• przygotowywanie raportów
• czynny udział w szkoleniach

Praca od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
Typ umowy: B2B

Oferujemy:
• indywidualnego trenera sprzedaży
• zdobycie wiedzy na temat stabilnej, przyszłościowej branży
• możliwość rozwoju i inwestowania we własną markę
• niezależność - zarządzanie swoją pracą
• zyskanie kompetencji i umiejętości na całe życie
• naukę zarządzania zasobami ludzkimi
• szkolenia sprzedażowe i rozwojowe
• wysoką prowizję bez górnej granicy
• przejrzystą ścieżkę kariery w strukturze firmy - awans zależny tylko od Twojego zaangażowania
• pracę wśród ludzi z pasją i wizją
• elastyczny czas pracy

Jeśli widzisz u siebie powyższe cechy, to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jesteś na dobrej drodze do wprowadzenia korzystnych zmian w swoim życiu, ponieważ wszystko zaczyna się od myśli.

Zgłoszenia wraz CV (z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) proszę przesyłać na mail: [ukryte]  lub na numer telefonu: [ukryte] .