Doradca Klienta - Sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kasjerzy,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: 1

Twój zakres obowiązków
  • Budowanie trwałych relacji z klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • Doradztwo w zakresie stylizacji i doboru oferowanych przez markę produktów
  • Dbanie o estetyczny wizerunek salonu i ekspozycje towarów
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych i dążenie do ich podnoszenia
  • Aktywny udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez markę
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki
Nasze wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem
  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym również w weekendy
  • Optymizm, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
To oferujemy
  • Bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się marce modowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy
  • Rabaty pracownicze na produkty La Mania Fashion i La Mania Home
  • Pracę w młodym i pełnym energii zespole
Informacje o firmie
W La Manii wierzymy, że moda jak i wnętrza wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Intensywny rozwój marek należących do La Mania Sp. z o.o. z branży fashion (La Mania) oraz home&decor (La Mania Home) skłonił nas do otwarcia kolejnych butików, do których poszukujemy pracowników.

Aktualizacja: 20.03.2024