Doradca serwisu samochodowego

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa i fachowa obsługa klientów serwisu mechanicznego w oparciu o ustalone zasady i procedury,
  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw,
  • monitorowanie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów firmowych,
  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem,
  • wykształcenie techniczne (min. średnie),
  • znajomość budowy pojazdów samochodowych,
  • wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu,
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja czasu pracy,

To oferujemy
  • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie samochodowym
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy- laptop, telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Miras Sp. z o.o. NIP 5891931316 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Aktualizacja: 28.02.2024