Dyrektor Regionalny ds. Obsługi Klientów Kluczowych KAM

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry

Oczekujemy:

  • Minimum 4 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności analizowania danych, myślenia strategicznego i planowania
  • Wysokorozwiniętych kompetencji komunikacyjnych, skuteczności w działaniu
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Znajomości angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość rynku FM – będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

  • Rozwój usług czystości na obszarach regionu województwa pomorskiego
  • Efektywne zarządzanie i współpraca z podległym zespołem
  • Budowanie i umacnianie kontaktów handlowych
  • Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami operacyjnymi
  • Zapewnienie realizacji celów biznesowych i strategii firmy
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego zespołu w rozproszonej strukturze
  • Rozwój kompetencji podległego zespołu, rekrutacja pracowników
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji oraz potrzeb Klientów
  • Promowanie innowacji w usługach czystości i wdrażanie nowych rozwiązań

To oferujemy:

  • Umowa o pracę, zadaniowy zakres obowiązków
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Samodzielną pracę w środowisku międzynarodowym, w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Aktualizacja: 23.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl