Elektromechanik samochodowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów samochodowych
  • Wykonywanie diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur
  • Wykonywanie przeglądów okresowych, przestrzegając wszystkich standardów marki
  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji serwisowej
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych zgodnie z wytycznymi
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
Nasze wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektromechanika Samochodowego
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
To oferujemy
  • Współpracę od zaraz lub możemy zaczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia
  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system prowizyjny
  • System szkoleń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Miras Sp. z o.o. NIP 5891931316 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.