Ogłoszenie nieaktualne

Elektromonter okrętowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

OPIS
Team Electric Sp. z o.o. poszukuję wykwalifikoanych Pracowników do pracy przy projektach stoczniowych w Trójmieście i zagranicą.

Team Electric Sp. z o.o. poszukuję wykwalifikoanych Pracowników do pracy przy projektach stoczniowych w Trójmiescie i zagranicą.

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka
• Min. 3 lata doświadczenia w zakresie montażu elektrycznego dla przemysłu morskiego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Uprawnienia SEP
• Znajomość schematów elektrycznych
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych

Obowiązki:
• Samodzielna praca z rysunkiem technicznych
• Montaż instalacji elektrycznych, podłączanie silników, rozdzielni elektrycznych oraz pulpitów sterowniczych

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami Kodeksu Pracy, badź samozatrudnienie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie na czas wyjazdów, transport, odzież roboczą
• Pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenie własnych umiejętności

Prosimy przesłać CV na adres mailowy: [ukryte]
Informacje o firmie
Team Electric Group to firma elektryczna założona w 2002 roku w Finlandii. Działamy w branży morskiej na całym świecie i mamy biura w Hiszpanii, Portugalii, Norwegii, Niemczech, Francji, Chorwacji, Rumunii i Polsce. Nasze lokalizacje w Finlandii to Inkoo,
Naantali, Turku, Rauma i Mariehamn.
Aby uzyskać więcej informacji na temat Team Electric Group, zapraszamy na stronę www.team-electric.com

Aktualizacja: 21.03.2024