Elektryk / Elektromonter Niemcy - Niemiecka umowa

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 22 dni temu

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz  ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.
Elektryk budowlany
Opis stanowiska:
  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • stawkę godzinową
  • dietę godzinową
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
  • 150 - 300 € dodatku urlopowego
  • 150 - 300 € dodatku świątecznego
  • 200 €  jednorazowej premii po przepracowaniu pełnych 2 miesięcy
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • 300 premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Informacje o firmie

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe

Pośrednictwo Pracy Elżbieta Soberka

343502... Wyświetl numer
b...@sober... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Ważne jeszcze 7 dni (do 24.10.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64491270
  • Data wprowadzenia: 24.09.2021
Zadzwoń E-mail