Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk - energetyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Instalacje,
Elektronika / Elektryka,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk lub energetyk,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy awarii w instalacjach elektrycznych,
  • Znajomość technologii i urządzeń stosowanych w elektroenergetyce,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, planów montażowych i specyfikacji technicznych,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczną pracą przy pracach na wysokości oraz w strefach zagrożonych,
  • Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi i przyrządów służących do wykonania prac elektrycznych,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność, sumienność i dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach i obiektach przemysłowych,
  • Konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń energetycznych,
  • Pomiary i kontrola parametrów elektrycznych,
  • Prefabrykacja i montaż rozdzielnic elektrycznych w budynkach,
  • Montaż systemów alarmowych i przeciwpożarowych,
  • Układanie tras kablowych,
  • Podłączanie urządzeń elektrycznych,
  • Czytanie planów elektrycznych,
  • Montaż gniazdek i włączników.

OFERUJEMY:
  • Stabilne miejsce pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń,
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Spotkania integracyjne,
  • Paczki świąteczne.
Informacje o firmie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w szeroko pojętym wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, pomiarach elektrycznych . Naszym pracownikom umożliwiamy rozwój osobisty i zawodowy oraz zapewniamy dobrą atmosferę w pracy. Jeśli szukasz pracy, gdzie nie ma czasu na nudę - czekamy na Ciebie. www.instELtech.pl

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV do celów obecnych i przyszłych rekrutacji przez Insteltech Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kosakowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 18.03.2024