Elektryk Przemysłowy - Rafineria

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Rudniki Elektryk Przemysłowy - Rafineria Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Oferta pracy: Elektryk przemysłowy | Rafineria Gdańska

miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska
forma zatrudnienia: umowa zlecenie | umowa o pracę | B2B
stawka: 30 zł/h netto - stawka początkowa dla elektryka na umowie. Możliwość współpracy B2B i stawka początkowa 45 zł/h netto.
godziny pracy: Start pracy około godziny 7:00; Średnio 10-godzinny dzień pracy.

Na co możesz liczyć z naszej strony?
  • Niezbędną odzież roboczą, która pozostaje Twoją własnością po przepracowaniu minimum miesiąca (uz/uop).
  • Rygorystyczne, ale bezpieczne zasady BHP, których przestrzeganie jest priorytetem.
  • Szkolenie wstępne z prostym testem - bez niego nie ma możliwości wejścia na teren obiektu.
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowania, którego koszty ponosi pracodawca
  • Możliwość dołączenia do istniejącej ekipy B2B lub utworzenia nowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dłuższej współpracy.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań.
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących elektryki przemysłowej.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
Twoje obowiązki, jeśli podejmiemy współpracę:
  • Praca głównie na zewnątrz.
  • Kompleksowe wykonanie robót z zakresu montażu instalacji elektrycznych w tym rozprowadzenie i montaż kabli,
  • Rozprowadzenie i montaż tras kablowych,
  • Montaż rozdzielni, paneli, transformatorów, akumulatorów i innych prac z zakresu
Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwań i rozwijania się w dynamicznym środowisku pracy, dołącz do naszego zespołu! Prosimy o przesyłanie CV na adres: Pokaż e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem Pokaż numer telefonu.
Informacje o firmie
OWITECH jako firma budowana z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz usługami management - consulting. Dzięki szerokiemu zakresowi naszych działań, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania, oraz wspomóc każdą inwestycję.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OWITECH sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.