Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • prowadzenie konsultacji, terapii indywidualnych
  • obsługa nowoczesnego sprzętu fizjoterapeutycznego
  • prowadzenie zajęć grupowych i warsztatów edukacyjnych
  • współpraca z interdyscyplinarnym zespołem medycznym (lekarz, fizjoterapeuta, dietetyk, medyczne laboratorium diagnostyczne, psycholog)
CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
  • kierunkowe wykształcenie i minimum roczne doświadczenie w zawodzie
  • kursy z zakresu fizjoterapii: uroginekologicznej, ortopedycznej bądź terapii manualnej
  • łatwość budowania relacji, dokładność, punktualność
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • biegła komunikacja w języku polskim w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację z Gośćmi
  • mile widziane dodatkowe umiejętności: instruktor jogi, instruktor fitness
CO OFERUJEMY W ZAMIAN?
  • Udział w tworzeniu nowoczesnego obiektu na mapie Sopotu i pierwszego w Polsce holistycznego centrum opieki nad płodnością.
  • Współpracę z szefową, która jest otwarta na kreatywne pomysły oraz chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.
  • Pracę w dobrze skomunikowanym miejscu (7 min. od SKM Sopot Wyścigi, 7 min. od plaży).
  • Pakiet benefitów z myślą o Twoim zdrowiu – budżet na badania laboratoryjne, dostęp do prywatnej opieki medycznej, karta Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie.
Informacje o firmie
Holistyczna opieka w Europejskim Centrum Rodziny INVICTA w Sopocie

Europejskie Centrum Rodziny INVICTA w Sopocie to projekt, w ramach którego tworzymy wyjątkowe miejsce, czerpiące z idei medycyny holistycznej, opierającej się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie na siebie wpływają, a leczenie powinno obejmować cały organizm.

W Europejskim Centrum Rodziny INVICTA pacjenci otrzymają wsparcie najlepszych specjalistów i dostęp do profesjonalnej opieki. W ramach kompleksu powstają m.in. endokrynologiczno-metaboliczna strefa regeneracji medycznej wraz z częścią pobytową dla pacjentów oraz część ambulatoryjna ze specjalistycznymi gabinetami, pracownią diagnostyki obrazowej, a także oddziałem szpitalnym. Na powstający kompleks medyczny docelowo złoży się pięć budynków, cztery z nich, już gotowe, można zobaczyć przy ul. Polnej 64 w Sopocie