Fizjoterapeuta

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby, która chce być częścią naszego zespołu! Jeśli jesteś młodym specjalistą pełnym energii, pasji oraz chęci do rozwijania się zawodowo, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy:
  • Pracę w prywatnym gabinecie fizjoterapii i możliwość zdobywania praktycznych umiejętności w pracy z pacjentem komercyjnym.
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod fizjoterapeutycznych
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Szkolenia i wsparcie w procesie doskonalenia umiejętności zawodowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii
  • Aktualne ubezpieczenie OC zawodowe fizjoterapeuty
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi schorzeniami
  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do powierzonych zadań.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i prowadzenia dokumentacji medycznej
  • Chęć ciągłego doskonalenia się i rozwijania umiejętności zawodowych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność sprawnej komunikacji w języku angielskim
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i realizowanie planów terapeutycznych dla pacjentów
  • Wykonywanie usług fizjoterapeutycznych
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii
  • Prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • Podstawowe zadania organizacyjne związane z ciągłością pracy gabinetu i przyjmowaniem nowych pacjentów.
* W nadesłanym na adres e-mail CV prosimy o dopisek w tytule wiadomości, w której lokalizacji (Śródmieście/Żabianka) preferują państwo z nami współpracować.

Informacje o firmie
Gabinety Fizjoterapii Ewy Cybulskiej mieszczą się w dwóch lokalizacjach w Gdańsku: ul. Gospody 19A (Gdańsk Żabianka) oraz ul. Angielska Grobla 30/51 (Gdańsk Śródmieście)
Jesteśmy młodą firmą, która funkcjonuje od 2022 r. ciągle się rozwija i stanowi miejsce, w którym ambitni fizjoterapeuci o otwartym umyśle mogą rozwijać swoje kompetencje i pozyskiwać szerszą perspektywę zastosowania fizjoterapii w poprawie jakości życia pacjentów.
Stawiamy na całościowe podejście do problemów z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci oraz rzetelnie szukamy możliwych przyczyn ich dolegliwości, dobierając terapię właściwie dla ich potrzeb. Zależy nam, aby nasz pełen werwy i profesjonalizmu, zgrany zespół fizjoterapeutów zdobył kolejną zaangażowaną osobę do wspólnego tworzenia miejsca, w którym pacjenci będą uzyskać potrzebne im wsparcie.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"

Aktualizacja: 26.04.2024