Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
1500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukuję fizjoterapeutki uroginekologicznej do otwierającej się w czerwcu nowej siedziby gabinetu fizjoterapii i studia fitness. Lokal będzie znajdował się przy ul. Śląskiej 66, Gdańsk- Przymorze. Poszukujemy wyłącznie osób z co najmniej półrocznym doświadczeniem w pracy w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej i/lub dłuższym stażem w pracy fizjoterapeuty.

Oferujemy:
  • Pracę w prywatnym gabinecie fizjoterapii i możliwość zdobywania praktycznych umiejętności w pracy z pacjentem komercyjnym.
  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów oraz program szkoleń wewnętrznych (obejmujący różne aspekty fizjoterapii)
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi, sprzętu sportowego i metod fizjoterapeutycznych
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Wsparcie w procesie doskonalenia umiejętności zawodowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii oraz odpowiednie uprawnienia do prowadzenia fizjoterapii uroginekologicznej.
  • Aktualne ubezpieczenie OC zawodowe fizjoterapeuty
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty (prawo wykonywania zawodu)
  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi schorzeniami
  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do powierzonych zadań.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i prowadzenia dokumentacji medycznej.
  • Chęć ciągłego doskonalenia się i rozwijania umiejętności zawodowych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność sprawnej komunikacji w języku polskim i angielskim (min. B1)
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie i realizowanie planów terapeutycznych pacjentów
  • Wykonywanie usług fizjoterapeutycznych i masażu leczniczego
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie progresywnej terapii
  • Prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • Podstawowe zadania organizacyjne związane z ciągłością pracy gabinetu i przyjmowaniem nowych pacjentów (obsługa systemu rezerwacyjnego- możliwość przyuczenia)
* W nadesłanym na adres e-mail CV prosimy o dopisek w tytule wiadomości- "fizjoterapia uroginekologiczna"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Fizjoterapia Ewa Cybulska dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Aktualizacja: 26.04.2024