Szukaj

Poszukujemy osób na stanowisko:

Fizjoterapeuta SPA

Dodane 21 września 2016

Jeżeli masz dużo entuzjazmu, lubisz pracować w zespole i jednocześnie posiadasz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało oraz masaży, dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

FIZJOTERAPEUTY - UMOWA O PRACE,

WYMAGANIA :

  • wymagane wykształcenie kierunkowe, potwierdzone tytułem zawodowym,
  • doświadczenie minimum 1 rok w zawodzie,
  • znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (włącznie z weekendami).

OBOWIĄZKI :

  • obsługa gości SPA na najwyższym poziomie,
  • dbanie o wizerunek firmy,
  • umiejętność stworzenia miłej atmosfery w kontakcie z klientem,
  • wykonywanie masaży oraz zabiegów ciało,
  • sprzedaż produktów detalicznych.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Hotel Gdańsk Superior

Adres
Gdańsk Długie Ogrody  ul.  Szafarnia 9 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny, Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Gdańsk szafarnia 9
k...@hotel... Wyświetl e-mail
583-26-21-608