Fizjoterapeuta specjalista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sport / Fitness,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy doświadczonego Fizjoterapeuty na stanowisko Koordynatora Fizjoterapeutów w Centrum Treningu Medycznego K2.
O Nas:
Centrum Treningu Medycznego K2 to nowo powstała innowacyjna placówka skupiająca się na terapii bólu poprzez ruch i specjalistyczne techniki fizjoterapeutyczne.
Informacje o firmie

Co oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce z pełnym wyposażeniem.
  • Rozwijanie umiejętności zarządzania i koordynowania placówką
  • Możliwość pracy z pacjentami cierpiącymi na różnorodne dolegliwości bólowe.
  • Szkolenia zawodowe i możliwości rozwoju w obszarze terapii ruchowej i manualnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pełen etat z elastycznymi godzinami pracy oraz wsparcie w realizacji celów zawodowych.
Zakres Obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołu fizjoterapeutów, w tym nadzór pracy zespołu, delegowanie zadań i monitorowanie postępów.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie terapeutycznym jako praktykujący fizjoterapeuta.
  • Organizacja szkoleń i warsztatów dla zespołu, mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Współpraca z zarządem placówki w celu ciągłego doskonalenia procesów terapeutycznych i operacyjnych.
  • Prowadzenie indywidualnych sesji terapii bólu z wykorzystaniem metod ruchowych i manualnych.
  • Opracowywanie spersonalizowanych planów terapeutycznych.
  • Współpraca z innymi specjalistami (np. lekarzami, trenerami) w celu zapewnienia holistycznej opieki.
  • Dokumentowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów terapeutycznych.
Czego wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie fizjoterapii.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie fizjoterapii, w tym doświadczenie w pracy z różnorodnymi przypadkami klinicznymi, szczególnie ortopedycznymi
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub projektem.
  • Silne zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi.
  • Zdolność do przekazywania wiedzy i umiejętności
  • Wysoka kultura osobista, empatia, a także umiejętność budowania relacji.
  • Znajomość aktualnych trendów i metod w fizjoterapii oraz umiejętność ich implementacji.
  • Znajomość metod i technik w leczeniu bólu poprzez ruch.
  • Chęci do ciągłego rozwoju zawodowego.
Mile widziane osoby, które ukończyły szkolenia lub ich zakres wiedzy i filozofia pracy opierają się o:
  • Praktyczna Strona Treningu
  • Bodywork Poznań
  • Blackroll EducationGlobal System Patterns
  • Fascial Manipulation Stecco
  • Anatomy Trains
  • The Movement Solution
  • Maitland
  • Masaż Tkanek Głębokich

Aktualizacja: 13.03.2024