Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 23 dni temu | Nr ref: 6/2019-FBL

Hotel Nadmorski**** w to lider na polskim rynku usług hotelarsko-gastronomicznych od wielu lat. Szukamy osoby na stanowisko Food & Beverage Lead, która będzie raportować bezpośrednio do Zastępcy Dyrektora Hotelu. Osoba dołączy do 5 osobowego zespołu specjalistów realizujących zadania w obszarze food & beverage.

Miejsce pracy - Gdynia

Twoje codzienne zadania:
  • zachwycać naszych gości pierwszej klasy obsługą, swoją radą i uwagą, oraz reagować błyskawicznie na prośby gości i uwzględniać ich sugestie
  • serwować śniadania, obiady, kolacje w naszych punktach F&B
  • obsługiwać gości w restauracji, lobby barze oraz podczas konferencji
  • dbać o prawidłowe, regularne i energiczne otwieranie i zamykanie zmiany w obszarze serwisu
  • prowadzić rozliczenia dziennych utargów,
  • nadzorować stan towarów gastronomicznych,
  • dbać o sprzęt gastronomiczny oraz kontrolować zasoby,
  • współpracować z działami operacyjnymi hotelu,

Pomocne Ci będzie:
  • wykształcenie gastronomiczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w restauracji lub gastronomii hotelowej,
  • przywiązywanie wagi do wysokiej jakości obsługi
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • zdolność logicznego myślenia i umiejętność kojarzenia faktów,
  • znajomość obsługi programów MS Office i POS.

W codziennej pracy możesz liczyć na:
  • wsparcie profesjonalnego zespołu menedżerskiego,
  • przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • elastyczny i dopasowany grafik
  • wynagrodzenie płatne tygodniowo lub miesięcznie
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem na rynku hotelarsko – gastronomicznym,
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,
  • możliwość korzystania z udogodnień i benefitów (prywatna opieka medyczna, obiady pracownicze, karta Multisport) oferowanych przez Hotel.
Zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się podzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami. Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie zaaplikuj do nas i daj się bliżej poznać.
Wyślij CV na r...@nadmo... Wyświetl e-mail w tytule maila proszę wpisać nr referencyjny 6/2019-FBL

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Hotel Nadmorski także na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62649035
  • Data wyróżnienia: 25 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 25 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 28
  • Wyświetleń na liście: 1 357