Ogłoszenie nieaktualne

Grafik komputerowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Analiza i ewentualne przygotowywanie korekt w otrzymanych plikach graficznych od klientów
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Tworzenie materiałów graficznych zgodnych z potrzebami Klientów
  • Kontakt z klientem w temacie przygotowywanych projektów
Tego oczekujemy:
  • Znajomość obsługi programów graficznych  Adobe Illustrator, Adobe Photoshop (każdy z nich na zaawansowanym poziomie), mile widziana dobra znajomość Corel Draw
  • Doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
To oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia i płacy
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wsparcie merytoryczne i szkolenia wewnętrzne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę w młody zespole
Prześlij nam swoje CV wraz adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, na adres mailowy:  [ukryte] w tytule maila wpisując ,,Praca - Grafik oraz swoje imię i nazwisko”
Informacje o firmie
Jesteśmy stosunkowo młodą ale stale i dynamicznie rozwijającą się drukarnią wielkoformatową. W ciągu kilku lat działalności zbudowaliśmy solidny park maszynowy, zdobyliśmy ogromne grono stałych Klientów i nie zamierzamy na tym skończyć. Stawiamy na rozwój i ambitnie dążymy do założonych celów.
Jeśli Ty również jesteś ambitny, pracowity i pełen zapału to zapraszamy Cię do naszego zespołu. To ile zyskasz na współpracy z nami zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PD CMYK Piotr Knitter z siedzibą przy ul. Lubczykowej 2a/1, 81-589 Gdynia, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: d.knitter@pdcmyk.pl