Grafik

Ogłoszenie podstawowe

Grafik

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7500 - 8500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
Media społecznościowe,
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Do zespołu multimedialnego marki Gastro Paczka poszukujemy Graficzki lub Grafika. Pracujemy w branży cateringu dietetycznego, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, różnorodnymi projektami i duuużym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Szukamy Specjalisty, który będzie działał na samodzielnym stanowisku, tworzył treści na potrzeby naszych działań marketingowych oraz ściśle współpracował z całym działem marketingu - specjalistami, którzy odpowiadają za komunikację naszych marek.

Nasze biuro mieści się w Redzie, dokąd bardzo szybko można dotrzeć z większości miejsc w Trójmieście!

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie materiałów graficznych, zwłaszcza do social mediów oraz druku (również wielkoformatowego) spójnych z identyfikacją wizualną naszych marek
  • Udział w projektach marketingowych związanych z rozwojem i wprowadzaniem nowych produktów
  • Ścisła współpraca z zespołem multimediów i marketingu w celu zrozumienia potrzeb i celów kampanii
  • Tworzenie stron www
  • Utrzymywanie terminów realizacji projektów

Wymagania:
  • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu graficznym w kontekście marketingu oraz w przygotowywaniu plików do druku
  • Wszechstronne portfolio zrealizowanych projektów z naciskiem na digital
  • Biegła znajomość pakietu Adobe oraz Figmy
  • Znajomość procesu przygotowywania materiałów do druku
  • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć
  • Posiadanie wysokich umiejętności społecznych oraz pracy w zespole otwartym na dyskusję
  • Wyczucie estetyki, zmysł plastyczny oraz staranność i dokładność
  • Komunikatywność i pozytywne usposobienie
  • Kreatywność oraz umiejętność generowania nowych pomysłów i dopasowywanie ich do kanałów komunikacji
  • Znajomość trendów w grafice i marketingu
  • Dobra organizacja pracy przy wielu projektach jednocześnie

Mile widziane:
  • Znajomość zasad UX/UI
  • Znajomość trendów i tematyki branży gastronomicznej
  • Umiejętność montażu video i prostych animacji 2D

Oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
  • Możliwość poszerzania swoich horyzontów, pracę przy ciekawych projektach
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Zniżki na catering i posiłki w biurze
  • Formę zatrudnienia: B2B lub UZ

Informujemy, że administratorem danych jest Gastro Magazyn sp. z o. o. z siedzibą w Redzie, ul. Usługowej 1 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.