Specjalista ds. Influencer Marketingu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6400 - 7200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Do zespołu marketingowego marki Gastro Paczka poszukujemy Specjalisty ds. Influencer Marketingu. Pracujemy w branży cateringu dietetycznego, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, różnorodnymi projektami i duuużym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Szukamy Specjalisty, który będzie działał na samodzielnym stanowisku i ściśle współpracował z całym działem marketingu - specjalistami, którzy odpowiadają za komunikację naszych marek.

Nasze biuro mieści się w Redzie, dokąd bardzo szybko można dotrzeć z większości miejsc w Trójmieście!
Rekrutacja będzie odbywała się w 3 etapach:
- Etap I - nadsyłanie ankiet, WAŻNE: https://forms.gle/eYtuqjaiRaahwEASA
- Etap II - wybrane osoby zaprosimy na rozmowę do naszej siedziby w Redzie.
- Etap III - wybrane osoby poprosimy o wykonanie trzech zadań praktycznych.

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie współpracy z Influencerami i dobieranie odpowiednich osób w oparciu o strategię marki.
  • Koordynowanie współpracy oraz dbałość o dobre relacje z obecnymi i pozyskanymi Twórcami.
  • Budowanie zaangażowania wśród pozyskanych Twórców. Pilnowanie terminów i jakości publikowanych materiałów.
  • Planowanie i realizacja projektów marketingowych w oparciu o media plan marki.
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych współprac.
  • Odpowiedzialność za przebieg współpracy.
  • Uczestnictwo we współtworzeniu polityk marketingowych i sprzedażowych.
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu planu marketingowego i planach wdrażania nowych produktów.

Wymagania:
  • wiedza o marketingu, kanałach social media i znajomość twórców internetowych z naszego kraju.
  • doświadczenie (przynajmniej roczne, a najlepiej dwuletnie) w nawiązywaniu współprac z Influencerami. Ważne, żeby był to projekt, którym naprawdę możesz się pochwalić i o którym opowiesz nam podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • zaangażowanie. Nie musisz wszystkiego umieć, ale powinno Ci się po prosu chcieć. My chętnie dzielimy się swoim know how.
  • zajawka na social media. Żeby pracować w tej branży i osiągać dobre wyniki trzeba być na bieżąco z trendami i nowościami.
  • rzetelność. Chcemy móc na Ciebie liczyć i mieć pewność, że to, co będziesz robił zrobisz najlepiej jak potrafisz i dowieziesz tematy do końca.
  • kreatywność. W dobie takiej ilości contentu niestandardowe pomysły sprawdzają się najlepiej.
  • od razu mówimy: u nas dzieje się duuuuużo, więc szukamy kogoś, kto ma apetyt na rozwój. Nie mamy tu na myśli nadgodzin, bardziej działanie na różnorodnych markach, produktach i kanałach.

Informujemy, że administratorem danych jest Gastro Magazyn sp. z o. o. z siedzibą w Redzie, ul. Usługowej 1 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.