Ogłoszenie nieaktualne

HR Business Partner

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Szukamy osoby, która pomoże nam rozbudować zespół specjalistów. Potrzebujemy kogoś kogo nauczymy wszystkiego co musi wiedzieć o naszej kulturze organizacyjnej i systemach pracy, aby móc przekazywać dalej tą wiedzę do nowych rekrutowanych przez siebie pracowników.
Jeśli masz doświadczenie w rekrutacjach i onboardingu dołącz do naszego zespołu na stanowisku HR Rekrutera.

Zakres obowiązków
  • Prowadzenie i nadzór nad rekrutacją
  • Onboarding pracowników (przygotowanie dokumentów, narzędzi pracy, wdrożenie w obowiązki i kulturę organizacyjną firmy)
  • Offboarding pracowników (rozwiązywanie umów, przygotowywanie wypowiedzeń i innych dokumentów, exit interview)
  • Opieka nad obszarem “people culture” (koordynacja procesu rozwoju pracownika, utrzymywanie zaangażowania i motywacji pracowników, ewaluacja pracowników, wsparcie dyrektorów w zakresie zmian HR-owych)
  • Zarządzanie budżetem integracyjnym
  • Angażowanie pracowników do wykorzystywania wzajemnych talentów
Poszukiwane kompetencje
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji,  lub w dziale HR
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (komunikatywność, otwartość, multizadaniowość, sumienność, szybkość w działaniu, kultura osobista)
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w HR
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie profesjonalistów (opieka merytoryczna) w obszarze rekrutacji, kadr, płac, employer brandingu i zarządzania biznesem
  • Praca w elastycznych godzinach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
  • Koleżeńska, przyjazna i niekorporacyjna atmosfera pracy w młodym zespole
  • Umowę zlecenie lub umowę B2B
Informacje o firmie

Nasz Team składa się z ludzi, którzy z chęcią przyjmą do swojego grona kogoś, kto wniesie do niego wartość.
Kreatywny zespół specjalistów to klucz do osiągania sukcesów.

Jeśli lubisz wysokie tempo, dobrze radzisz sobie we współpracy z zespołem i cieszysz się kiedy Twój kalendarz jest zapełniony to dobrze trafiłeś. Zespół doceni Twoje starania, a Ty znajdziesz u nas angażujące miejsce pracy!