Ogłoszenie nieaktualne

HR Business Partner

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Psychologia lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w działaniach Employer Brandingowych
  • Doświadczenie w zakresie koordynowania i wdrażania projektów HR

Obowiązki:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end we współpracy z działem rekrutacyjnym
  • Współpraca z agencjami headhunterskimi
  • Bieżąca współpraca z międzynarodowym zespołem
  • Onboarding i offboarding pracowników
  • Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych strategii rekrutacyjnych
  • Aktywny rozwój procesów i narzędzi HR w porównaniu z międzynarodowym zespołem
  • Analiza wskaźników KPI oraz monitorowanie postępów pracowników
  • Tworzenie i wdrażanie korporacyjnej strategii HR zgodnej z celami organizacji – wdrożenie nowej polityki dla zespołu
  • Współpraca z zespołem w kontekście działalności Employer Branding i Employee Experience

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie etc.)

Aktualizacja: 25.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl