Inspektor kontroli jakości

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą przemysłową, realizującą międzynarodowe projekty i poszukującą zdolnych współpracowników gotowych na nowe wyzwania. Zapraszamy kandydatów do pracy na stanowisku:

                                                     Inspektor kontroli jakości.

Zakres obowiązków
- dokonywanie malarskich odbiorów jakościowych na konstrukcjach na statkach i konstrukcjach stalowych
- prowadzenie dokumentacji odbiorowej i tworzenie raportów
- wykonywanie badań i testów związanych z aplikacją/weryfikacją powłok malarskich pod względem jakościowym

Wymagania
- doświadczenie lub wiedza z zakresu technologii antykorozyjnych
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność komunikacji z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji
- samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
- obsługa pakietu Microsoft Office
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- niezbędne narzędzia do prowadzenia wykonywanej pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia i przyuczenia do wykonywanego zawodu

- umowa o pracę
- pełny etat
- stanowisko: inspektor kontroli jakości
- praca stacjonarna
- praca od zaraz

Kontakt:
Łukasz Michta
e-mail: [ukryte]

W życiorysie zawodowym prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. (ZD. U. nr 133, poz.883).

Aktualizacja: 23.01.2024