Instalator/serwisant Gdańsk/Woj. Pomorskie

Ogłoszenie nieaktualne

Instalator/serwisant Gdańsk/Woj. Pomorskie

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 12500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Opis oferty pracy:

Poszukujemy zainteresowanych osób pracą jako serwisant systemów zabezpieczeń technicznych oraz osób do przyuczenia  w zawodzie technika serwisu.
Gwarantujemy pracę w najbardziej prestiżowych sektorach rynku jak obronność i bankowość.
Poszukujemy serwisantów z doświadczeniem w branży jak i chętnych do zdobycia interesującego zawodu, których interesują nowoczesne technologie i rozwiązywanie problemów technicznych.
Nasze zadania to naprawa, montaż i konserwacja nowoczesnych złożonych systemów elektronicznych zabezpieczeń mienia i osób, telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji pożaru i kontroli dostępu i sieci LAN i innych elementów infrastruktury teletechnicznej nowoczesnych obiektów.
Prace realizowane są na terenie Trójmiasta i województwa Pomorskiego w godzinach 7:00-15:00


Wymagania:
• obywatelstwo Polskie
• Prawo jazdy kat B;
• Umiejętność logicznego myślenia;
• Praktyczna znajomość podstaw elektroniki (znajomość podstawowych wielkości elektrycznych, podstawowa umiejętność pomiarów wielkości elektrycznych);
• Niekaralność;
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
• Umiejętność kontaktu z klientami;
• Kultura osobista


Oferujemy:
• Atrakcyjną ciekawą prace w młodym profesjonalnym zespole w miłej atmosferze;
• Możliwość osobistego udziału w zadaniach związanych obronnością kraju.
• Możliwość rozwoju dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii oraz programowi szkoleń;
• Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji jak:
wpis na listę pracownika zabezpieczenia technicznego,
Poświadczenie Bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnej.
Szkolenie w zakresie konserwacji i serwisu elektronicznych systemów zabezpieczeń
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Auto służbowe

CV proszę wysłać na maila
Informacje o firmie

Firma ASD Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1992 r. i z sukcesem osiąga kolejne stopnie rozwoju stając się liderem w branży, a w wielu wypadkach pionierem wdrażania nowoczesnych rozwiązań i systemów zabezpieczeń elektronicznych.
Naszymi klientami są wiodące firmy głównych sektorów gospodarki oraz podmioty resortów i administracji Państwowej, którym proponujemy profesjonalną realizację usług w zakresie:
  • ochrony obiektów od projektowania i wykonawstwa do serwisu elektronicznych systemów zabezpieczeń,
  • wykonawstwa kompleksowego prac instalacyjno-budowlanych w celu dostosowania obiektów do wymaganych nowoczesnych standardów bezpieczeństwa,
wykonawstwa niezbędnej infrastruktury kablowej i bezprzewodowej w zakresie zewnętrznych kanalizacji teletechnicznych i połączeń radiowych

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez ASD Sp. z o.o. ul. Podgórna 46 Szczecin, na potrzeby rekrutacji na stanowisko Instalator / Serwisant. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest ASD Sp. z o.o.
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 3 miesiące.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 19.01.2021

Aktualizacja: 26.03.2024

Wróć do góry