Inżynier Budowy - branża drogowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: req49329

Wymagania
  • student/absolwent kierunku budownictwo o specjalizacji związanej z budownictwem drogowym
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość obsługi MS Office oraz oprogramowania CAD
  • znajomość obsługi MS Project oraz Norma będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w branży drogowej (w wykonawstwie lub biurze projektowym) będzie dodatkowym atutem
Zadania
  • współpraca z kadrą kierowniczą
  • współpraca z Zamawiającym oraz podwykonawcami i dostawcami
  • sporządzanie harmonogramów, bieżącej dokumentacji budowy, końcowej dokumentacji budowy
  • obsługa bieżących rozliczeń budowy - kontrola kosztów zużycia materiałów, a także robót wykonywanych przez Podwykonawców oraz własne brygady robocze
  • organizacja dostaw materiałów na potrzeby budowy
  • weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu/realizacji
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców, podwykonawców
  • uczestnictwo w procesie pozyskiwania nowych kontraktów
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • karta Multisport
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informacje o firmie
STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie - lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

Aktualizacja: 12.04.2023