Inżynier konstruktor RnD

Ogłoszenie podstawowe
Stegna Inżynier konstruktor RnD Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:
·       Stegna (Rybina) okolice Nowego Dworu Gdańskiego (prawdopodobnie dodatkowe biuro w Gdańsku, na przełomie 2024/2025);

OPIS STANOWISKA:
·       Projektowanie mechanizmów i konstrukcji stalowych – osprzętu maszyn przeładunkowych (chwytaków do różnego rodzaju przeładowywanych materiałów: złom, materiały sypkie, drewno, etc.);
·       Projektowanie konstrukcji stalowych – części remontowanych maszyn przeładunkowych jak wysięgi, elementy nadwozia i podwozia;
·       Wykonywanie dokumentacji technicznej;
·       Stałe wsparcie konstruktorskie produkcji w zakresie projektowanych urządzeń;
·       Współpraca z pozostałymi działami firmy;

WYMAGANIA:
·       Wyższe wykształcenie na kierunku Mechanika i Budowa maszyn lub pokrewne;
·       Znajomość oprogramowania 3D-CAD szczególnie:
·         Autodesk Inventor Professional;
·         Autodesk Vault Professional;
·       Znajomość podstaw technologii obróbki skrawaniem i podstaw spawalnictwa;
·       Umiejętność analitycznego rozwiązywania zagadnień RnD jest dodatkowym atutem;
·       Doświadczenie na stanowisku konstruktor min. 2 lata;

OFERUJEMY:
·       Możliwość finansowania szkoleń i wsparcie w rozwoju;
·       Możliwość dołączenia do ubezpieczania grupowego;
·       Umowa o pracę lub umowa B2B;
·       Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
·       System premiowy;
·       Możliwość dopłaty do kosztów dojazdu;

Aktualizacja: 24.06.2024