Kierownik magazynu

Ogłoszenie podstawowe
Stegna Kierownik magazynu Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół, do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:
KIEROWNIK MAGAZYNU
MIEJSCE PRACY:
  • Stegna (Rybina) okolice Nowego Dworu Gdańskiego;
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynu;
  • optymalne wykorzystanie infrastruktury magazynowej;
  • odpowiedzialność za procesy przyjmowania dostaw, rozładunku/załadunku oraz wewnętrznej dystrybucji materiałów i towarów;
  • zarządzanie zespołem pracowników magazynu;
  • kontrola stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie rozbieżności;
  • cykliczne prowadzenie inwentaryzacji;
  • obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym;
  • ścisła współpraca z działem zakupów, sprzedaży i serwisem;
  • inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu optymalizację procesów, kosztów i przestrzeni magazynowej;
  • nadzór nad stanem technicznym sprzętu magazynowego;
  • utrzymywanie porządku na terenie magazynu;
  • kontrolowanie i przestrzeganie zasad BHP, ppoż. i Prawa Pracy;
WYMAGANIA:
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT);
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • doświadczenie na stanowisku kierownik magazynu min. 2 lata;
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;