Inżynier Systemowy / Helpdesk

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Bezpieczeństwo / Audyt,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma Koma Nord jest Integratorem Systemów Informatycznych i działa na obszarze całej Polski. W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych projektów poszukujemy zdolnych i ambitnych osób, które chciałby dołączyć do naszego zespołu specjalistów i inżynierów.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Inżynier Systemowy.
Odpowiedzialność i zakres obowiązków:
  • wsparcie użytkowników i rozwiązywanie bieżących zgłoszeń
  • instalacje, konfiguracje komputerów i aplikacji, migracje danych
  • utrzymanie infrastruktury IT (serwery, macierze, urządzenia sieciowe)
  • utrzymanie systemów informatycznych (serwery Windows, Linux, systemy kopii zapasowych, systemy bazodanowe, systemy poczty, klastry środowisk wirtualnych, itp.)
  • praca z systemem do obsługi zgłoszeń (tzw. service desk)
  • bieżące monitorowanie i rozwiązywanie problemów z systemami IT

Wymagania techniczne:
  • wykształcenie informatyczne
  • mile widziane (ale niekonieczne) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie liczącej co najmniej kilkadziesiąt osób,
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows 7 / 8,1 / 10
  • mile widziane (ale niekonieczne) znajomość systemów Windows Serwer wraz z obsługą Active Directory (użytkownicy, grupy, uprawnienia
Inne wymagania:
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • pozytywne podejście, kreatywność i nastawienie na osiąganie celów
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy pracę:
  • w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę,
  • w firmach z rozbudowaną infrastrukturą informatyczną i różnorodnymi systemami IT,
  • wymagającą realizacji trudnych zadań, które przyczyniają się do rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.
  • praca w Gdańsk Oliwa
Informacje o firmie
Firma Koma Nord Sp. z o.o. to wiodący polski integrator systemów i rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Od ponad 28 lat nasz rozwój opiera się na nowoczesnych technologiach oraz wiedzy wybitnych inżynierów i specjalistów. Nasza firma z sukcesami wdraża rozwiązania na terenie całego kraju oraz poza granicami Polski. Zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, co przyczynia się do niskiej rotacji pracowników i przyjaznego środowiska pracy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64847443
  • Data wyróżnienia: 24.05.2022
  • Data wprowadzenia: 24.05.2022
  • Aktualizacja: 24.05.2022