INŻYNIER TESTU KAMER

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Inżynieria
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie, Aptiv zatrudnia 150 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją części do samochodów. Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk
W związku z dalszym rozwojem, do naszego zakładu w Gdańsku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER TESTU KAMER
Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania:
poszukujemy osoby ciekawej świata, potrafiącej uczyć się, analizować problemy i wyszukiwać nowe rozwiązania, potrafiącej współpracować z różnymi osobami budując wysoki poziom zaufania i kooperacji. Ważna jest dla nas dbałość o szczegóły, wysoki poziom motywacji i proaktywność, a także:
 • wykształcenie wyższe techniczne, profil elektryczny, elektroniczny lub zbliżony
 • min. 4 lata doświadczenia programistycznego połączone z wysokim poziom umiejętności programowania (Visual Basic, C++, C)
 • biegła znajomość tematyki optyki i soczewek
 • doświadczenie w obsłudze narzędzi National Instruments (sprzęt PXI, software NI)
 • dobra znajomość języka angielskiego
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w testowaniu i ustawianiu urządzeń optycznych
  (w tym znajomość oprogramowania sterującego rozmieszczeniem soczewek i ustawieniami kamer w samochodach), a także praktyczne doświadczenie w pracy w międzynarodowych zespołach.
Obowiązki:
 • udział w procesie projektowania, rozwoju i walidacji testów funkcjonalnych dla produkowanych
  kamer samochodowych na etapie projektowania produktu oraz podczas jego wdrożenia do produkcji
 • projektowanie aplikacji / specyficznych dla aplikacji systemów łączności dla wybranych programów produkowanych kamer
 • uzgodnienia globalne dot. wyposażenia, przeprowadzanie przeglądu poprawności testów
  (test peer reviews)
 • szacowanie i raportowanie informacji o kosztach przygotowania systemów testowych
 • współpraca z zespołami: projektowym, inżynieryjnym, programistycznym w celu optymalizacji prowadzonych projektów pod kątem ich wykonalności, niezawodności, jakości i kosztów produkcji.
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • system premiowy
 • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej
 • możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych umożliwiającym korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski
 • grupowe ubezpieczenie pracownicze
 • prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz ich rodzin
 • możliwość rozwoju umiejętności i udziału w ciekawych projektach
 • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku pracy i atmosferze pozwalającej na innowacyjne podejście do realizowanych zadań
 • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o MOŻLIWIE PILNE przesyłanie aplikacji na adres: [ukryte] (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk www.aptiv.com
Informacje o firmie
Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Dublinie, Aptiv zatrudnia 150 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach. Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją części do samochodów. Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk

Prosimy o dodanie klauzuli:

Abyśmy mogli się z Panem/Panią skontaktować, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do aplikacji:


Informacja dotycząca zakresu przetwarzania danych osobowych
Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Danych Osobowych jest Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500.
2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. RODO).
3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez nas w procesie rekrutacji przez czas jego trwania oraz przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody przez Panią/Pana na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska przez okres wskazany w złożonej zgodzie, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do UODO, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest niezbędne do ich przyjęcia i wykorzystania w ramach procesu rekrutacyjnego (zgoda nr 1 - poniżej).
7. Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji (także na inne stanowiska), prosimy o wyrażenie na to odpowiedniej zgody (zgoda nr 2 - poniżej).
Wyrażenie zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji (także na inne stanowiska) nie jest obowiązkowe. Jeżeli Pani/Pan nie wyrazi takiej zgody, nie będziemy przetwarzać danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (także na inne stanowiska).
1. Złożone dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
2. Dla umożliwienia dalszych kontaktów dotyczących przetwarzania danych osobowych
Prosimy o zawarcie w CV zgody o następującej treści z właściwym zaznaczeniem (X w wybranych boxach) oraz wskazanie formy kontaktu, na którą Pani/Pan wyraża zgodę :
Zgoda nr 1:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Zgoda nr 2:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, przez wskazany okres: ..............................................
Wskazanie formy kontaktu:
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną pod wskazanym numerem telefonu: ..............................................
lub
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną poprzez wskazany adres e-mail..............................................
zobacz klauzule
 • Numer ogłoszenia: 62715953
 • Data wyróżnienia: 18 lipca 2019
 • Data wprowadzenia: 18 lipca 2019
 • Wyświetleń: 292
 • Wyświetleń na liście: 14 969