Ogłoszenie nieaktualne

IT HelpDesk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym;
  • Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania;
  • Udzielanie użytkownikom wsparcia zdalnego lub telefonicznego;
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej zgłoszeń i rozwiązań technicznych;
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych projektów informatycznych;
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od Klientów - pierwsza linia wsparcia technicznego;
  • Dbałość o aktualność dokumentacji technicznych.
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub stanowisku wymagającym technicznej wiedzy i umiejętności;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane IT;
  • Dobra znajomość systemów Windows, MacOs oraz oprogramowania biurowego;
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz sprzętu IT;
  • Dobra znajomość budowy komputera;
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych;
  • Znajomość pakietu Microsoft 365;
  • Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń mobilnych opartych na systemie Android oraz iOS;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Odpowiedzialność, dokładność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana wiedza w obsłudze oraz instalacji drukarek;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie ticketowym.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport i Medicover, firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy;
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy.
Informacje o firmie

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa, a także na lotniskach.

Aktualizacja: 11.03.2024