Junior Documentation Specialist

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Rekrutacja online
Tak

Zadania:
  • Wsparcie w budowie bazy CV wykorzystywanych na potrzeby projektu B+R
  • Aktualizacja zgód RODO na wykorzystanie CV kandydatów do projektu
  •  Kontakt telefoniczny i mailowy z osobami, których CV obecne są w bazie danych firmy
  • Wyszukiwanie CV w otwartych zasobach internetu - Qeryfikacja danych przygotowanych na potrzeby uczenia maszynowego (zindeksowanych i sparsowanych)

Wymagania:
  • Wysoki stopień komunikatywności
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami do wyszukiwania danych w internecie
  • Podstawowa znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony danych osobowych
  • Umiejętność pracy z dokumentami tekstowymi i obrazami: word, .pdf, .jpg oraz narzędziami pakietu Microsoft Office

Benefity:
  • Praktyczne wykorzystanie języków obcych poprzez pracę w międzynarodowym środowisku
  • Duch zespołu budowany na firmowych spotkaniach integracyjnych
  •  Możliwości rozwoju, w tym budżet na szkolenia i warsztaty
  • Rekrutacje wewnętrzne i możliwość zmiany ścieżki kariery w ramach organizacji
Informacje o firmie
Seargin to dynamiczna międzynarodowa firma technologiczna działająca w 50 krajach. W Seargin napędzamy innowacje i tworzymy projekty, które kształtują przyszłość i znacznie poprawiają jakość życia.
Nasze rozwiązania można znaleźć w przemyśle kosmicznym, wspieramy naukowców w opracowywaniu leków na raka i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. To tylko niektóre z obszarów, w których działamy.
Dostarczamy wydajne, niezawodne usługi informatyczne i inżynieryjne. Globalne firmy powierzają nam zarządzanie swoimi kluczowymi systemami.
Specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach przemysłowych, takich jak Digital Twins, Machine Vision i niestandardowe systemy inspekcji, usługi zarządzania aplikacjami, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja i SAP Consultin