Junior Project Manger

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami,
Programowanie,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 4 dni temu | Nr ref: JPM/11/20

Masz już pierwsze doświadczenia i wiedzę z zakresu marketingu internetowego lub IT (development) i chcesz się w tym kierunku rozwijać? Fascynują Cię technologie i rozwiązania internetowe? Chcesz doskonalić swoje umiejętności zarządzania projektami?
Zaaplikuj do Engine!

Poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:
Junior Project Manager (nr ref.: JMP\11\20)

Zadania:
  • obsługa bieżąca powierzonych projektów i zadań (koordynacja development'u aplikacji web, kampanii online, zarządzania serwisami www, itp.)
  • koordynacja współpracy i dbanie o świetne relacje z Klientem, monitorowanie Jego potrzeb i oczekiwań
  • koordynacja prac dedykowanego zespołu zadaniowego

Oczekujemy:
  • zainteresowania marketingiem online i/lub zarządzania developingiem aplikacji i serwisów web/mobile, chęci rozwoju w tym obszarach
  • umiejętności samodzielnego działania oraz pracy w grupie
  • sprawnej organizacji pracy
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane e-marketingu, e-commerce, branży reklamowej lub IT)
  • umiejętności zarządzania projektami

Oferujemy:
  • stałą pracę w profesjonalnym, dynamicznym i ambitnym zespole
  • udział w ciekawych projektach dla renomowanych marek
  • rozwój pod opieką doświadczonego Project Managera
  • wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia, zaangażowania i osiąganych wyników
Informacje o firmie

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 4 dni temu
p...@engin... Wyświetl e-mail
Engine Sp. z o.o.
Adres
Sopot
Armii krajowej 116
Ważne jeszcze 5 dni (do 06.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63844615
  • Data wyróżnienia: 27 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 22 października 2020
  • Aktualizacja: 6 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 918
  • Wyświetleń na liście: 18 880
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku