Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer/ sprzedawca

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

PRACA SEZONOWA W CENTRUM SOPOTU

Praca od maja do końca września! Przy samym molo w Sopocie. Tylko 10 minut od SKM.

Twoje zadania:
- przygotowanie i sprzedaż lodów/ gofrów
- przygotowanie i sprzedaż zapiekanek/ pizzy
- sprzedaż kawy, bubble tea, slushy i innych napoi bezalkoholowych
- sprzedaż piwa z nalewaka (18+)
- dbanie o czystość stanowisk i ogródka

Oferuję:
- Pensja od 25 zł / h (w zależności od posiadanego doświadczenia)
- Nagradzamy za dobre wyniki sprzedaży
- Elastyczne godziny pracy
- Posiłek pracowniczy

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku (kasjer/ sprzedawca, kelner itp.).

Mile widziana książeczka sanepidowska - jeżeli nie masz, no worries! Opłacimy badania.

Chętne osoby proszę o wiadomości prywatne

PS Jeżeli Twoi znajomi też szukają pracy, daj mi znać! Buduję duży zespół