Ogłoszenie nieaktualne

Kelner / Kelnerka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Restauracja Aqua House w Sopocie poszukuje do swojego zespołu kelnera / kelnerki.
Poszukujemy zarówno kelnerów śniadaniowych do obsługi śniadań dla Gości obiektu Aqua House, jak i kelnerów południowych do obsługi Gości restauracyjnych.
Możliwość pracy tylko w weekendy, lub w pełnym wymiarze godzin.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wydawanie śniadań dla Gości obiektu Aqua House,
  • Obsługa Gości restauracji, wydawanie dań a'la carte,
  • Obsługa imprez okolicznościowych organizowanych w restauracji,
  • Dbanie o utrzymanie czystości i porządku na sali restauracyjnej i zapleczu kelnerskim.
WYMAGANIA:
  • Chęci do pracy, uśmiech i kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia za sumienność.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego ciekawego projektu hotelowego.

CV prosimy kierować na adres: [ukryte]
W tytule maila, prosimy o podanie stanowiska o które ubiega się kandydat.