Kelner / Kelnerka - Piwna 47 Food & Wine Bar

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Piwna47 Food & Wine Bar

Jeśli szukasz stałej , rozwijającej pracy w restauracji znajdującej się w sercu Gdańskiej starówki to prześlij swoje Cv do Nas!

Piwna 47 Food & Wine Bar to restauracja należąca do spółki Focus Hotels SA - Grupa Kapitałowa Immobile w której możesz rozwinąć skrzydła i współtworzyć tą nową historię...

Obecnie poszukujemy:

Kelner / Kelnerka
ul. Piwna 47, Gdańsk Starówka

Oczekiwania wobec kandydatów:
·        znajomość języka angielskiego / niemieckiego mile widziana
·        doświadczenie w obszarze obsługi Gości
·        doświadczenie w pracy w restauracji mile widziane
·        samodzielność i dynamizm w działaniu

Najważniejsze obowiązki:
·        bieżąca obsługa Klientów restauracji
·        umiejętność kreowania dobrego wizerunku restauracji

Oferujemy:
·        pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
·        możliwość rozwoju zawodowego
·        stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na email: [ukryte]

INFORMACJA:
Administratorem Danych Osobowych jest FOCUS HOTELS S. A z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 40 (dalej ,,FOCUS HOTELS ”). Jednocześnie informujemy, iż Administrator Danych Wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (,,IOD’’), adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa,Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a , Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne

Aktualizacja: 06.05.2023