Kelner/ Kelnerka w VIP Cloub Lounge

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków :
·         profesjonalna obsługa Gości VIP w przestrzeni Club Lounge, zgodnie z obowiązującymi standardami sieci
·         udzielanie inbformacji na temat oferty hotelu lub lokalnych atrakcji
·         Dbanie o czystość w przestrzeni Club Lounge
·         szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów Gości

Nasze wymagania:
·         umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
·         bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
·         doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
·         odpowiedzialność oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji
·         gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
·         orzeczenie z badań do celów sanepidarno-epidemiologicznych (mile widziane)

Oferujemy:
·         Umowę zlecenie z docelową możliwością przejścia na umowę o pracę
·         Dofinansowanie do karty Multisport
·         Codzienne, urozmaicone posiłki w restauracji pracowniczej
·         Pro pracownicze nastawienie, spotkania kwartalne dla pracowników

Aktualizacja: 11.04.2024