Ogłoszenie nieaktualne

Kelner/ka śniadaniowy/a

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Hotel ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk zatrudni OD ZARAZ pracownika na stanowisku: Kelner/ka Śniadanowy/a

Twój zakres obowiązków
  • obsługa kelnerska gości podczas śniadań i konferencji
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu
Nasze wymagania
  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i języka angielskiego na poziomie min. podstawowym
  • Gościnność, otwartość i uśmiech na co dzień
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Elastyczny grafik
  • System premiowy
  • Posiłki pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Grupy Arche
  • Pracownicze rabaty na usługi noclegowe i gastronomiczne we wszystkich obiektach Grupy Arche
Informacje o firmie
W kolekcji hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w miejscu przyjaznym i dbającym o potrzeby innych aplikuj do nas.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Aktualizacja: 08.04.2024