Kelnerka/kelner do stałej współpracy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Szukasz stałej pracy w gastro w Gdańsku? To przeczytaj naszą ofertę!

Zespół Tawerny Boma, położonej przy plaży w Brzeźnie, chce skompletować zaangażowaną ekipę ludzi z zajawką kulinarną do wspólnej pracy poza sezonem. Jesteśmy czynni przez cały rok, ale miesiące jesienne i zimowe pozwalają nam przygotować się na maksymalne obłożenie w sezonie. Oferujemy uważność, otwartość oraz możliwość realizacji ambicji. Dołącz do nas i zostań na dużej. Bo to dobre miejsce do pracy!

Twoje zadania na tym stanowisku:

Będziesz działać twarzą w twarz z naszymi klientami, zatem potrzebujemy osoby potrafiącej nawiązać dobrą relację z ludźmi, potrafiącej podejść do ich wymagań i  zamówień. Szukamy osoby skłonnej do bycia w pełni zaangażowaną w obsługę gości od przyjęcia zamówienia aż po rozliczenia stolika.

Doświadczenie mile widziane, ale jeśli po prostu chcesz zacząć przygodę w gastronomii i masz ku temu predyspozycje, przeszkolimy Cię i pomożemy w rozwoju

Co w zamian?

Powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania, zobaczymy czy możemy je spełnić.
Wspólnie ustalimy formułę zatrudnienia oraz benefity. Zaczniemy od okresu próbnego, by sprawdzić czy obie strony są zadowolone.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64548554
  • Data wyróżnienia: 28.10.2021
  • Data wprowadzenia: 28.10.2021
  • Aktualizacja: 28.10.2021