Kelner/Kelnerka w restauracjach Arco by Paco Perez oraz Treinta y Tres

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu

Restauracje Arco oraz Trienta y Tres prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie – Paco Pérez. Prowadzone przez niego restauracje zlokalizowane są w największych miastach Europy i dotychczas zostały wyróżnione 5 gwiazdkami przewodnika Michelin.

Restauracje Arco i Treina y Tres mieszczą się w najwyższym budynku w Trójmieście – Olivia Star, zlokalizowanego w prestiżowym centrum biznesowym - Olivia Business Centre w Gdańsku Oliwie.

To dzięki pracownikom nasza firma stale się rozwija. Tworzymy zespół, w którym:
  • Okazujemy sobie szacunek
  • Nie ulegamy stereotypom i cenimy różnorodność
  • Wiek ani płeć nie jest dla nas wyznacznikiem kompetencji.
Chcesz zmienić pracę na lepszą? Dołącz do naszego zespołu !!!

Twoje obowiązki:
  • obsługa Gości restauracji na najwyższym poziomie,
  • serwowanie dań i napoi Gościom restauracji a la Carte jak również Menu Degustacyjnego,
  • przygotowywanie Restauracji do serwisu według określonych standardów,
Nasze oczekiwania:

Wymagane:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet medyczny obejmujący:
  • - Nielimitowane konsultacje lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej
    - Nielimitowane konsultacje kilkudziesięciu lekarzy specjalistów bez skierowania
    - Konsultacje z lekarzami przez telefon, czat, wideo
    - Szczepienia ochronne
    - Badania laboratoryjne
  • Otrzymasz polisę na życie z możliwością wykupienia pakietu dla Twoich bliskich,
  • W naszej firmie już pierwszego dnia poczujesz się jak u siebie. Zostaniesz krok po kroku wprowadzony/wprowadzona w Twoje obowiązki, a doświadczeni koledzy przekażą Tobie przydatne wskazówki.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 8 dni temu
Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualizacja: 30 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Olivia Star Top

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472C
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 1 dzień (do 21.05.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64527794
  • Data wyróżnienia: 06.05.2022
  • Data wprowadzenia: 15.10.2021
  • Aktualizacja: 19.04.2022