Key Account Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Doradztwo i consulting,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Główne zadania:
  • Umawianie i prowadzenie spotkań z aktualnymi Klientami z segmentu Premium;
  • Współpraca, opieka, doradztwo produktowe;
  • Prowadzenie szkoleń z programów  będących w użytkowaniu  aktualnych Klientów;
  • Analiza potrzeb pod kątem pełnej oferty (produkty softwear);
  • Przygotowywanie ofert;
  • Negocjacje handlowe;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
  • Budowanie biznesu relacyjnego.
Korzyści z pracy:
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie, z przejrzystym systemem prowizyjnym;
  • Dodatkowe premie za realizację celów ilościowych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Dodatkowe benefity (karta multisport, opieka medyczna);
  • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych na każdym etapie współpracy;
  • Wsparcie ze strony przełożonych oraz współpracowników.
Oczekiwania względem kandydata:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B (sprzedaż doradcza);
  • Umiejętność budowania relacji z klientami;
  • Gotowość do pracy mobilnej (woj. pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie);
  • Gotowość do pracy w oparciu o kontrakt B2B;
  • Ambitne podejście do założonych planów;
  • Umiejętności negocjacyjne oraz budowanie biznesu relacyjnego.
Informacje o firmie
Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, która jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych skierowanych dla profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości oraz HR prowadzimy rekrutację na stanowisko: KEY ACCOUNT MANAGER.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Progres sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, Klientowi Progres Sp. z o.o., dla którego prowadzona jest przedmiotowa rekrutacja, w celu weryfikacji mojej kandydatury.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62879583
  • Data wyróżnienia: 17 września 2019
  • Data wprowadzenia: 17 września 2019
  • Aktualizacja: 17 września 2019
  • Wyświetleń: 305
  • Wyświetleń na liście: 11 415