Magazynier - Kierowca kat.B

Ogłoszenie podstawowe
Bojano Magazynier - Kierowca kat.B Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7300 - 8150
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: Kier./Bojano/2024

Zakres obowiązków:
  • Liczenie, załadunek, przewożenie samochodem i rozładunek towarów produkcji cateringu;
  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia;
  • Zasięg transportu: do 2 km pomiędzy zakładem produkcyjnym a magazynem;
  • Praca zmianowa: I zmiana w godzinach 07:00-17:00, II zmiana w godzinach 12:00-23:00, w dniach od niedzieli do czwartku.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych pojazdów dostawczych do 3,5
  • Mile widziana książeczka sanepidowska.
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy fizycznej;
  • Chęć do pracy i zaangażowanie,
  • Sumienność i punktualność
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony samochód i mienie,
  • Znajomość języka polskiego na dobrym poziomie w mowie, piśmie i czytaniu (dotyczy obcokrajowców).
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności;
  • Umowę zlecenie ze  stawką 36,00 zł/h brutto na początek, z możliwością podwyżki po krótkim okresie próbnym do 41,00 zł/h brutto.
  • Stabilną i długoterminową współpracę;
  • Wdrożenie w pracę;
Informacje o firmie
Manbroker Sp. z o.o, dla swojego klienta,  renomowanego  producenta i dostawcy cateringu poszukuje Magazyniera z prawem jazdy kat. B do przewożenia towaru  pojazdami do 3,5 t, w tym typu 8 EPAL Chłodnia.

Miejsce pracy: Bojano, 84-207

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu oraz załączonej do niego dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308), ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 29.06.2024