Kierowca KAT. C+E codziennie w domu Holowania/Kontenery/Plandeki

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 23 dni temu

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E – HOLOWANIA/KONTENERY

MIEJSCE PRACY: PRUSZCZ GDAŃSKI - PORT GDYNIA -PORT GDAŃSK I OKOLICE

Obowiązki:
  • transport holowanie kontenerów  GDAŃSK-GDYNIA-PRUSZCZ GDAŃSKI
Wymagania|:
  • prawo jazdy kat. C+E  i doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E min.6 M-CY
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • samodzielność i uczciwość
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych dni oraz premie uznaniowe nawet do 22% stawki dziennej
  • Codzienne powroty do domu, praca wokół komina i w promieniu 150 km
  • transport holowanie kontenerów na terenie woj. Pomorskiego.
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej
NIE CZEKAJ – PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV JUŻ DZIŚ
lub zadzwoń [ukryte] lub [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63142533
  • Data wyróżnienia: 1 września 2020
  • Data wprowadzenia: 3 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 4 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 2 589
  • Wyświetleń na liście: 113 830